Poskytujeme prostor pro vaše osobní i firemní prezentace na našich vyhrazených serverech. Všechny fungují na operačním systému FreeBSD, který dává záruku vysokého výkonu. Naším krédem je přitom spolehlivý provoz za nízké ceny.
Ověření domény: . zkusit další možnosti (.com,.net,.eu):

Dostupnost služeb

Police se serveryZakládáme si na tom, že hlavní předností našeho webhostingu je jeho spolehlivost. Podle nezávislých auditů se v rámci tohoto kritéria pravidelně umisťujeme v první desítce webhosterů. Kromě externího měření dostupnosti používáme vlastní monitorovací software, který okamžitě v případě zjištění výpadku nebo hrozícího přetížení některé ze služeb, upozorní technickou podporu.

SwitchNaším primárním datovým centrem je telehouse TTC Teleport. Servery jsou připojeny k IP APC zásuvkám (je možné je restartovat na dálku a v případě výpadku elektřiny se autmaticky sepne záložní zdroj) a konektivita (2 x 1 Gbps do NIXu a 1 Gbps do zahraničí) je zajištěna třemi oddělenými trasami do NIX a zahraničí. Telehouse je vybaven zhášecím systémem FM200, zálohovaným napájením a klimatizací ze stěn a z podlahy.

Veškeré služby máme dále zálohovány jednak v datovém centru Sitel, které je v tuto chvíli nejmodernějším telehouse v ČR, a některé specifické služby i v síti UPC.

Náš internet service provider garantuje 99,9 % dostupnost. Běžně ale tato veličina dosahuje na našich serverech hodnot až 99,99 %, což po přepočtu znamená nedostupnost zhruba 52 minut za rok.

Upgrade i zálohování na serverech provádíme téměř výhradně v nočních hodinách, čímž eliminujeme dopad případného výpadku spojeném s touto činností na naše zákazníky. V případě plánovaných prací na serveru jsou naši zákazníci o této skutečnosti předem informováni.

MAI
© 2006-2023 Mgr. Martin Drtina